Q² Leather Shield

Q² Leather Shield

Q2 Leather Shield 


Q² Leather Shield е напредна SIO2 базирана формула, специјално дизајнирана за кожа. Заштитува од UV зраци, разна нечистотија и секојдневното триење. Овој производ се аплицира само во еден слој. Дизајниран и тестиран на сите видови кожа, оставајќи мат финиш без притоа да ја промени осетливоста или бојата на кожата. 
Аплицирање:  пред да се нанесе, кожата треба добро да се исчисти. Нанесете еден слој од производот со апликаторот достапен во пакувањето. 
Забелешка: Leather Shield  е дизајниран за да ја заштити кожата, не да ја реставрира! На стара и оштетена кожа, нема да се добие правиот резултат.

Пакување: Q2 Leather Shield 50ml / applicator / 6 x suede cloth

 

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2733
  • Производител: Gyeon
  • Код: Leather Shield
  • Достапност: На залиха
  • 2,790 MKD
  • Без данок: 2,364 MKD