Q²M Suede 40x40

Q²M Suede 40x40

Suede 40x40


Suede е високо квалитетна микрофибер крпа со кратко влакно, ласерски изработена без рабови, која овозможува безбедно нанесување и бришење на керамичката заштита. Исто така, се препорачува за аплицирање на Q2 Can Coat и бришење на ситните капки после нанесување на Q2 Repel (View).

Совет за одржување: Машинско перење на 30'C


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1477
  • Производител: Gyeon
  • Код: Suede 40x40
  • Достапност: На залиха
  • 290 MKD
  • Без данок: 246 MKD