Q² Tire

Q² Tire

Q2 Tire 


Q2 Tire е единствен SIO2  базиран производ за гуми кој покрај долготрајна издржливост , гарантира и висок визуелен ефект.
Препорачана употреба е на сува површина, а доколку после аплицирање на производот гумата се исуши со рачен фен ке придонесе до пролонгирање на заштитата и хидрофобниот ефект. 
Невидливата заштита што ја овозможува овој производ останува и по губење на хидрофобниот визуелен ефект.

Пакување: 400ml.                                            


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2648
  • Производител: Gyeon
  • Код: Tire
  • Достапност: На залиха
  • 1,090 MKD
  • Без данок: 924 MKD