Maxan

Maxan

Maxan - бактерицидно средство со пријатен мирис  


 Обезбедува ефикасна бактерицидно дејство на сите површини. Елиминира непријатен мирис притоа остава пријатен мирис на чисто. Предност на овој прозивод е што може да се користи секаде каде што се јавуваат проблеми со лоша миризба, автомобили, текстил, теписи, хотели, ресторани, стоваришта, магацини ...
Користење и разредување на производот пред да се нанесе директно на површината во завистост од потребата и интензитетот на мирисот се раствара до 1:2

Пакување: 12Kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3330
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Maxan
  • Достапност: На залиха