Odorzero

Odorzero

Odorzero 


Идеалнен прозвод  за отстранување на непријатните миризби , особено во рибарници, млекари, фарми, пазари, складишта на храна, супермаркети... истото така овој прозивод се користи во Комуналната хигиена на градовите каде кантите за отпадот се поставени на улица и шират непријатна миризба. Овој прозивод едноставна не ја покрива само миризбата , туку го забрзува распаѓањето на трулежот. 
Се разредува согласно потребите и местото кое се третира

Пакување: 12Kg , 25 KgНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3077
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Odorzero
  • Достапност: На залиха