Resolver

Resolver

Resolver - обезмастувач, бигор, индустрија


Темелно и длабинско чистење на плочки и подови во индустријата. Елиминира бигор и има голема моќ на чистење, безбеден и без оштетувања на цинк, алуминиум, метални или пластични делови како и нерѓосувачки челик и хром.
Исто така се користи за чистење на автоперални, машински перални, индустриско чистење на хали...

Пакување: 12 Kg, 25 Kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7137
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Resolver
  • Достапност: На залиха