Killer 6kg

Killer 6kg

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти


• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти од автомобили, мотоцикли и шлемови.
• Ефикасно отстранува смола.
• Безбедна по бојата и деликатни делови на автомобилот.
• Нејзината формула ја почитува еколошка средина.
 Во летениот период наточете мала количина од производот во резерварат за чистење на ветробраново стакло 

Размер со вода е според потребите, 1:5 / 1:10
 
  Пакување 6kg.

                                                                   

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6037
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Killer 6kg
  • Достапност: На залиха
  • 1,390 MKD
  • Без данок: 1,178 MKD