Алат

Алат

Алат за полирање, алат за хемиско чистење, хемиско чистење, полирање, брусалка, бруси, чисти, прскалки, пумпи

Прикажи:
Подреди според:

Easytech Polisher

Easytech Dual Action Polisher by Ma-FraDual Action машина за полирање од MafraОбезбедува екстремно н..

15,899 MKD Со данок: 13,474 MKD

Eskimo Wool Pad

Eskimo Wool Pad (Pink)Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за орбита..

999 MKD Со данок: 847 MKD

Foam 50 lit. (Penomat)

Foam Generator 50 lit. (Penomat)- 50 литарски пеномат- Made in Italy ​..

18,450 MKD Со данок: 15,636 MKD

Gladius S12 Orbitale

Gladius S12 OrbitaleGladius 12" орбитална машина!Производство: Made in Italy ..

14,990 MKD Со данок: 12,703 MKD

Gladius S15 Orbital

Gladius S15 OrbitalGladius 15" Орбитална машинаПроизводство : Made in Italy!      &nb..

17,500 MKD Со данок: 14,831 MKD

Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за ор..

1,190 MKD Со данок: 1,008 MKD

Hard Pad P150H

Hard Pad P150H - тврд сунѓер 150150мм (бел)тврд сунгер гарантира финиш со брилајтен висок сја..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Lamb wool pad L150

Lamb wool pad L150 -  Волна Изработен од јагнешка волна, овој сунгер е дизајниран д..

790 MKD Со данок: 669 MKD

Medium Pad P150M

Medium Pad P150M - Среден сунѓер150мм (жолт) среден сунгер, се користи за отстранување н..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Nebula Pump 2lit

Nebula Pump  - 2 литарска пумпаСовршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии (погодна за ..

1,090 MKD Со данок: 924 MKD

Nebula Pump Foam 2lit 2-3 Days

Nebula Pump Foam 2lit

Nebula Pump Foam - 2 литарска пумпаСовршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии која пра..

1,350 MKD Со данок: 1,144 MKD

Plastic spray

Plastic spray bottle - пластично шише со прскалкаОва е идеална алатка за раствор на хемикалии со вод..

249 MKD Со данок: 211 MKD

Rotor jet by Ma-Fra 2-3 Days

Rotor jet by Ma-Fra

RotorjetRotorjet е  компримиран воздух -  пиштол  погоден за чистење автомобилски ..

11,890 MKD Со данок: 10,076 MKD

Soft Pad P150S

Soft Pad P150S - Мек сунѓер за полирање150мм (црн) мек сунгер е совршен за отстранување на..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Wendy

Wendy Венди е високо квалитетен магичен сунгер кој е наменет за темелно чистење!  Густата ..

90 MKD Со данок: 76 MKD

Брусалка со сет за репарирање

Брусалка со сет за репарирање Компактен и лесен Ергономски дизајн Брзо и лесно работе..

9,420 MKD Со данок: 7,983 MKD

Ексцентрична брусалка

Ексцентрична брусалкаУдобност на операторот при работа благодарение на ергономскиот дизајн Згол..

10,990 MKD Со данок: 9,314 MKD

Комплет сет за брусење

Комплет сет за брусење  CP7255CVEУдобност на операторот при работа благодарение на ергономскиот..

8,860 MKD Со данок: 7,508 MKD

Комплет сет за полирање

Комплет сет за полирање  CP7201PКомпактен и лесен Ергономски дизајн Брз и ефикасен&nb..

9,420 MKD Со данок: 7,983 MKD