Splendorlega

Splendorlega

Splendorlega - чистач за фелни 


Splendorlega  е моќен обезмастувач и чистач, дизајниран да обезбеди максимални резултати кај секој тип на фелни ( алуминиумски, челични..) пластични раткапини кај автомобилите и фелни на моторциклите.
Овој производ едноставно ќе ја исчисти секоја нечистотија, како и налепениот остаток од кочниците, благодарание на својата јака и безбедна формула. Ослободен од киселина (acid) и сода во содржината, овој чистач на фелни нема да придонесе за зголемување на ризикот од корозија како што е кај повеќето производи од овој тип.

Пакување: 500мл. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4416
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Splendorlega
  • Достапност: На залиха
  • 329 MKD
  • Без данок: 279 MKD