Exterior Pack

Exterior Pack

Exterior Pack


- Power Shampoo 1000 ml (шампон за детално чистење на надворешноста)
- Hp 12  500ml (моќен одмастувач / мултинаменски)
- Diamant Plast 1000ml (средство за пластики и кожа)
- Fast Cleaner 500ml ( средство за чистење и заштита)
- 1 Shine exterior (крпа за надворешност)

Редовна цена на пакетот - 1540 ден.
ЦЕНА НА ПАКЕТОТ - 1390 ден

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 804
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Exterior Pack
  • Достапност: На залиха
  • 1,390 MKD
  • Без данок: 1,178 MKD