Headlights coating

Headlights coating

Headlights nano coating  - Forever Young

  - LONG  LIFE  TiO2  &  GLASS  COATING  - 

Професионална употреба.


• Издржливост до 24 месеци

• Лесно се нанесува,  дури и при високи температури
• Брз катализатор

• Голема отпорност на хемикалии
• Голема отпорност од триење
• Висок хидрофобен ефект
• Лесно одржување
• Одлична отпорност на разни временските услови, УВ заштита при висока температура
• Шхилд сјаен ефект


Пакување: 30ml.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6780
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Headlights coating
  • Достапност: На залиха
  • 2,490 MKD
  • Без данок: 2,110 MKD