Killer

Killer

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти


• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти од автомобили, мотоцикли и шлемови.
• Ефикасно отстранува смола.
• Безбедна по бојата и деликатни делови на автомобилот.
• Нејзината формула ја почитува еколошка средина.
 Во летениот период наточете мала количина од производот во резерварат за чистење на ветробраново стакло 
 
  Пакување 500мл.

                                                                   

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4482
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Killer
  • Достапност: На залиха
  • 309 MKD
  • Без данок: 262 MKD