Metal Car

Metal Car

Metal Car  - УЛТРА БРЗ ВОСОК

ИНСТАНТ БЛЕСОК – ВИСОКА ЗАШТИТА – ОГЛЕДАЛО ЕФЕКТ

МЕТАЛ автомобил е супер брз восок, неговата технологија се применува и на темни автомобили. Благодарение на нејзината особено брза формулација се применува брзо и лесно, без да остава никакви траги на гумените или пластичните делови. Нејзината хибрид формула со синтетички и природни восоци создава заштитна долготрајна бариера, со тоа овозможува да се заштити површината од различни  временски ефекти (УВ зраци, сол, кисели дождови, загадување) гарантира инстант блесок и сјај со огледало ефект кој е долготраен.

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА: испрскај од производот во мали дози, избегнувај прекумерна употреба, почекај неколку минути и потоа помини го со мека микрофибер крпа.

Пакување 500 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2604
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Metal Car
  • Достапност: На залиха
  • 369 MKD
  • Без данок: 313 MKD