MetalCrem

2-3 Days MetalCrem

METALCREM - Восок за металик боја (нова формула)

Богат со силни синтетички восоци,  создава долготрајнa сјајна заштита.
METALCREM веднаш ја враќа оригиналната осветленоста на бојата и е ослободен од абразиви за да обезбеди примена без ризик.

METALCREM не ги избелите  пластичните делови кај автомобилите
Неверојатно лесен за употреба , се нанесува рачно (во пакувањето има сунгерче за нанесување)

250ml
пакување


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2661
  • Код: MetalCrem
  • Достапност: 2-3 Days
  • 369 MKD
  • Без данок: 313 MKD