Flux Shampoo

Flux Shampoo
FLUX Neutral Shampoo - неутрален шампон 

Флукс е шампон со само-сушечки ефект создаден значително да го намали времето на сушење кај рачното миење на возила. Нејзинита концентрирана формула гарантира нежно миење на сите лакови и бои. Во согласност со филозофијата МА-FRA и заштита на животната средина, Флукс е слободен од фосфати, кои се високо загадувачки за водата и земјата. Овој производ ги помина сите еко-регулативи во Европа.
Флукс има исклучително високо пенлив ефект и мирис на јагода, кој не остава никави дамки на каросеријата после неговото сушење! За врвни резултати, задолжително користење на микрофибер ракавица или мек сунгер!
Размер: 1:50 / 1:100 

Пакување 25кг, 60кг и 220 кг.

Контактирај за цена!                                    


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8406
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Flux Shampoo
  • Достапност: На залиха