Nebula Pump Foam 2lit

2-3 Days Nebula Pump Foam 2lit

Nebula Pump Foam - 2 литарска пумпа

Совршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии која прави пена (погодна за алкални хемикалии), со висока издржливост!

Системот за пенловост се регулира со 3 посебни регулаториНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7122
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Nebula Pump Foam 2lit
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,350 MKD
  • Без данок: 1,144 MKD