Silver Wax (Восок)

Silver Wax (Восок)

SILVER LINE WAX 


Концентриран течен восок кој овозможува долго заштитно дејство и голем сјај на површината на возилото, благодарение на брзото дејство веднаш се сооединува со водата на површината и овозможува безпрекорно сушење. Идеално за секој тип на вода, не остава дамки на стаклото и површината. Биоразградливост 96%
Овој производ нуди врвни перформанси и добро прифатлива цена за нашиот пазар!

Пакување 25кг, 60кг и 220кг

Контактирај за цена!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6700
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Silver Wax (Восок)
  • Достапност: На залиха