Внатрешно чистење

Внатрешно чистење
Прикажи:
Подреди според:

Autoflor 5 Kg

AUTOFLOR (Refresh/  BlackBerry n' Musk/ Vanilla & Fruits,Cocos)Ефикасно анти-бактериск..

1,499 MKD Со данок: 1,270 MKD

Charme Detergent 5kg

Charme Detergent се користи како прв чекор во процесот на чистење на кожата, базиран на растител..

1,950 MKD Со данок: 1,653 MKD

Charme Detergente

  Step 1Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видо..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Charme Hydratic

Charme Hydratic Колекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се ба..

449 MKD Со данок: 381 MKD

Charme Nutrien crema

Charme Nutrien cremaКолекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се баз..

499 MKD Со данок: 423 MKD

Diamant Plast Four

DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ создава извонреден ..

1,699 MKD Со данок: 1,440 MKD

Diamant Plast Four

DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ создава извонреден ..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Double Face

Double Face - Ultra Microfiber 40x40Double Face е микрофибер крпа со две различни лица. Идеална за а..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Fabric 3 in 1

 3 in 1 Fabric - Средство за чистење ткаенина• Ги отстранува маснотиите, дезинфекцира и чисти д..

329 MKD Со данок: 279 MKD

Flash

Flash - универзален чистач за ткаенина со четкаНовата и подобрен формула на Flash, богата со внима..

369 MKD Со данок: 313 MKD

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик FLASH BRIGHT е полир крема, специјално ди..

449 MKD Со данок: 381 MKD

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Heavy Work крпа 60x40

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

179 MKD Со данок: 152 MKD

Hippy - освежувач

Hippy - освежувач Хипи е новиот  освежувач за автомобили од Мa-fra, кој е особено намене..

219 MKD Со данок: 186 MKD

HP12 5Kg

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ...&..

1,699 MKD Со данок: 1,440 MKD

Idrostop

Idrostop - fabric coating IDROSTOP , производ за хидроизолација и регенерација . Нејзинита фо..

599 MKD Со данок: 508 MKD

Interior Pack

Interior Pack- Diamant Plast 1000ml (средство за пластики и кожа)- Pulimax 500ml (средство за деталн..

1,150 MKD Со данок: 975 MKD

Leather Care 3in1

Leather Care Trattamento 3in1 Pelle - Средство за чистење кожа 3 во 1Мешавина на детергенти 3 во 1..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Nebula Pump 2lit

Nebula Pump  - 2 литарска пумпаСовршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии (погодна за ..

1,090 MKD Со данок: 924 MKD

Nebula Pump Foam 2lit 2-3 Days

Nebula Pump Foam 2lit

Nebula Pump Foam - 2 литарска пумпаСовршена алатка за мешање и ненасување на хемикалии која пра..

1,350 MKD Со данок: 1,144 MKD

Odorbact Out

ODORBACT OUT - NEW CAR fragrance Антибактериски санитајзер за автомобилски климатизериOdorbact ..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Panno 3 SHINE

Panno 3 SHINE - комплет од 3 високо квалитетни микро-фибер крпи.Тоа е изборот на професионалци, си..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Panno Extra Dry

Panno Extra Dry   Екстра- суво од Mafra , до последната капка ! Екстра голема 43x32ЕКСТРА ..

289 MKD Со данок: 245 MKD

Plastic Care 3in1

Plastic Care 3in1 - третман за пластика со пчелин восокПрозивод наменет за пластични делови на автом..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Plastic spray

Plastic spray bottle - пластично шише со прскалкаОва е идеална алатка за раствор на хемикалии со вод..

249 MKD Со данок: 211 MKD

Polishing Cloth

Polishing Cloth 60 x 40  - Ultra Microfiber Polish & Compound RemoverPolishing Cloth - Поли..

300 MKD Со данок: 254 MKD

Pulimax

PULIMAX - лидер за хемиско и детално чистење УНИВЕРЗАЛЕН ДЕТЕРГЕНТ/ОДМАСТУВАЧ ЗА ТЕМЕЛНО ЧИСТЕЊ..

1,290 MKD Со данок: 1,093 MKD

Pulimax

PULIMAX - мулти-наменски производ, лидер за хемиско и детално чистење Супер-концентриран во м..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Pulimoquettes Oxygen

Pulimoquettes Oxygen - со активен кислород и микро капсулиPulimoquettes Oxygen е новото МА- FRA ср..

1,290 MKD Со данок: 1,093 MKD

Rotor jet by Ma-Fra 2-3 Days

Rotor jet by Ma-Fra

RotorjetRotorjet е  компримиран воздух -  пиштол  погоден за чистење автомобилски ..

11,890 MKD Со данок: 10,076 MKD

Split

Split -  примарно средство за нега на вашето возило! СПЛИТ е едноставен производ ко..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Split 5

Split 5 -  примарно средство за нега на вашето возило!СПЛИТ е едноставен производ кој ги..

989 MKD Со данок: 838 MKD

Super Dryer

Super Dryer  60x80 - Ultra Microfiber Drying Cloth 530 GSMSuper Dry е примарна крпа после миење..

749 MKD Со данок: 635 MKD

Top Buffing

Top Buffing 60 x 40 - Super Soft Microfiber Cloth 530 GSMTop Buffing е ултра мека микрофибер крпа со..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Wendy

Wendy Венди е високо квалитетен магичен сунгер кој е наменет за темелно чистење!  Густата ..

90 MKD Со данок: 76 MKD