Q²M Ceramic Detailer 1000

New Q²M Ceramic Detailer 1000

Q²M  Ceramic Detailer  1000


Q²M Quick Detailer, производ за брза SIO2 заштита за третирана и не третирана површина со керамичка заштита. Супериорен, ефикасен , брзо ја чисти и заштитува површината кај секој надворешен дел на возилото.  Овој производ се препорачива да се користи за одржување на керамичка заштита, може да се користи на сува или влажна површина.
Заштита до 6 недели!

Пакување 1000 мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 834
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Ceramic Detailer 1000
  • Достапност: На залиха
  • 1,390 MKD
  • Без данок: 1,178 MKD