Cronos

Cronos

Cronos - Брз декарбонајзер


Високо квалитетен декарбонајзер!  за само неколку минути после аплицирање го отстранува јаглеродот и тврдата нечистотија. 
Оваа иновативна формула се користи на метални, челични, никловани и алуминиумски делови без да се користи челична четка.  Погоден е за чистење на ауспух и сите останати делови на возилото каде е потребно лесно отстранување и декарбонизација.

Нанеси го производот, после временска реакција од 1 мин, исплакни.   Доколку е потребно корости мека четка!

Пакување: 250мл. 
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5730
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Cronos
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD