Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad 

Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за орбитална или "dual action" машина, како Easy Tech by Ma-Fra   

Ескимо има дијаметар од 150мм и нова ригидна подлошка која гарантира стабилност, балас и конфор во  фазата на полирање и корекција на лакот.

 


                            

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4741
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Gold Eskimo Wool Pad
  • Достапност: На залиха
  • 1,190 MKD
  • Без данок: 1,008 MKD