Q²M Bathe +

Q²M Bathe +

Q2M Bathe +  

pH Neutral Shampoo with SIO2 (hydrophobic)


Bathe +  е неутрален pH шампон со SIO2.
Овој супер шампон дава брз и јак хидрофобен ефект, висока заштита и одвраќање на водата на третираниот дел. Овозможува да се користи на секој дел од автомобилот:  лак, стакло, фелни, пластика... притоа дава инстант заштита или продолжување на керамичката или восочна заштита која е веке нанесена. 
Активниот состав SIO2 на овој производ дава вистинска заштита која ќе се приметува секој нареден пат кога ќе го миете возилото.
Bathe +  го заштитува вашиот автомобил од разни надворешни влијанија 4-5 недели од денот на аплицирање.
(Посебно се препорачува во зимскиот период)

Пакување: 400ml. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3519
  • Производител: Gyeon
  • Код: Bathe +
  • Достапност: На залиха
  • 990 MKD
  • Без данок: 839 MKD