Q² DuraFlex

Q² DuraFlex

Q² DuraFlex  (only certificated detailers)


Q² DuraFlex е производ кој го презема врвот на скалата на керамичка заштита од Gyeon во 2018 год!

Наменет посебно за сертифицирани детајлери кој овозможува максимална 5 год. заштита со посебно дијаниран топ флексибилен слој - FLEXI. 

Пакување:  Base 50ml / Flex 30ml. / Cure 100ml. / applicator / 4x suede cloth / упатство за работа / маска за лице / гарантни налепници  

  - сите заинтересирани за сертифицирање можете да се обратите на нашиот контакт или на следниот линк:  Gyeon quartz - certified-detailer-program  


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4569
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²DuraFlex
  • Достапност: На залиха