Q² Leather Coat

Q² Leather Coat

Q2 Leather Coat


Со само еден слој од Leather Coat обезбедувате висока заштита на третираната кожа. 
Овој производ ќе ја заштити површината од UV зраците на кои што е изложена кожата во летниот период и нема да доведе до сушење и пукање. Штити од разни нечистотии или било каква маснотија која може да ја впие кожата и да остане флека.
Пред аплицирање на овој производ потребно е длабоко и детално чистење на кожата за да основа добра подлога. Leather Coat се нанесува на мека микрофобер крпа или апликатор и се поминува по површината.
Со гарантирана заштита од 3 до 6 месеци, ќе се избегне било какво уништување (фарбање) на светлата кожа од фармерки и други материјали при постојана употреба.

Пакување: 400ml.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4205
  • Производител: Gyeon
  • Код: Leather Coat
  • Достапност: На залиха
  • 1,090 MKD
  • Без данок: 924 MKD