Q²M Quick Detailer

Q²M  Quick Detailer

Q²M  Quick Detailer 


Q²M  Quick Detailer, производ кој се одликува по својата супериорност, ефикасност , брзо ги чисти сите површни прљавштини од секој надворешен дел на возилото и дава голема заштита во крајната фаза. Овој производ се препорачива да се користи после секое перење на автомобилот или како превентива.

Пакување 400мл.

                                                                                                        

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3030
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²M Quick Detailer
  • Достапност: На залиха
  • 600 MKD
  • Без данок: 508 MKD