Q²M Silk Dryer 50x55

Q²M Silk Dryer 50x55

Silk Dryer 50x55

Q²M Silk Dryer е иновативен материјал за сушење кој го претстави Gyeon во 2015 год.
Овој материјал е единствен од овој тип, изработен од апсорбирачки микрофибер влакна кои апсорбираат со леснотија големо количество на вода. Максимално мекиот и свилен материјал овозможува безгрижно бришење на третираниот дел без притоа да остави било какви траги или гребатинки. Овој производ се употребува на третиран или не третиран дел со керамичка заштита.

Совет за одржување: Maшинско миење, 30'C


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3563
  • Производител: Gyeon
  • Код: Silk Dryer 50x55
  • Достапност: На залиха
  • 650 MKD
  • Без данок: 551 MKD