Q²M Vinyl Cleaner

Q²M Vinyl Cleaner

Q²M Vinyl Cleaner

Q²M Vinyl Cleaner е производ наменет за детално чистење на пластика. Овој производ нежно ќе ја исчисти и подготви површината за Q²M Preserve во внатрешните пластики  или Q² Trim за надворешни пластики кај автомобилот. Q²M Vinyl Cleaner не е агресивен производ за да ја обледи или на било каков начин промени бојата на пластиката. Значително се одвојува од другите производи со карактеристика на висока антистатичност и можност за редовно користење на дневна база, без никакво оштетување!

Q²M Vinyl Cleaner се користи чист или разреден во сооднос со вода до 1:4

Пакување : 500мл.Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2662
  • Производител: Gyeon
  • Код: Q²MVinylCleaner
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD