Q²M Wet Coat

Q²M Wet Coat

Q2M Wet Coat 


Wet Coat од Gyeon е револуционерен спреј силант кој дава инстант заштита - едноставно: испрскај и измиј!
Предноста на овој производ е високиот процент на SIO2,  кој нуди огромна хидрофобност, длабок сјај и светлина на третираниот дел. 
Wet Coat, поддржува аплицирање на секој дел од возилото каде значително ќе придонесе за полесно чистење на каросеријата, пластиката и стаклото.
Пред аплицирање задолжително да се исчисти и да остане влажен третираниот дел. По нанесувањето, се плакне со вода под висок притисок.

Пакување: 500ml. 


                                                                               

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 2900
  • Производител: Gyeon
  • Код: Wet Coat
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD