Сите производи

Прикажи:
Подреди според:

2in1 Power Protect

2in1 Power Protect PPUltra (Sealant) -  Финиш + Заштита без силикон2in1 PP Ultra е сосема ..

700 MKD Со данок: 593 MKD

3in1 (Cut,Gloss&Wax)

3 in 1 (Cut,Gloss&Wax)Menzerna 3 во 1 е производ- новитет кој со строги правила, како и сите п..

1,990 MKD Со данок: 1,686 MKD

Autoflor 5 Kg

AUTOFLOR (Refresh/  BlackBerry n' Musk/ Vanilla & Fruits,Cocos)Ефикасно анти-бактериск..

1,499 MKD Со данок: 1,270 MKD

Bacteryd Fast

Bacteryd FastBF е алкохолно средство  за чистење нa површини, за брзо дејствување , кој не ба..

Bitum Solv

Bitum Solv - одстранување на битуменДетергент - Киселина ,осебно се користи за отстранување на бит..

Black 3Plus

Black 3Plus -  полир за гуми• Парфимиран, анти-пукнатината лак.• Заштитува и ја враќа бојата на..

299 MKD Со данок: 253 MKD

BrillMotor Extra

BrillMotor Extra - екстра чистач за мотори Производот кој има способност да го отстрани било ..

Car Wash & Wax

CAR WASH SHAMPOO & Wax (Восок)• Миење и полирање во едно• Содржи високо-квалитетни растителни во..

330 MKD Со данок: 280 MKD

CarLux

CarLux - заштитен восок со супер-сјајCarlux е восок со природен огледало-ефект восок,  создаден..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Catenoil

Catenoil (подмачкувач)Совршено подмачкува и штити! секој вид на синџир, запчаник кој треба да р..

540 MKD Со данок: 458 MKD

Charme Detergent 5kg

Charme Detergent се користи како прв чекор во процесот на чистење на кожата, базиран на растител..

1,950 MKD Со данок: 1,653 MKD

Charme Detergente

  Step 1Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видо..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Charme Hydratic

Charme Hydratic Колекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се ба..

449 MKD Со данок: 381 MKD

Charme Nutrien crema

Charme Nutrien cremaКолекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се баз..

499 MKD Со данок: 423 MKD

Clay Bar (глина)

Clay Bar 200 гр.(глина)Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полирање . Редовната у..

1,199 MKD Со данок: 1,016 MKD

Clay Bar Package

Clay Bar 200 гр. + Fast Cleaner 500 мл.Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полира..

1,399 MKD Со данок: 1,186 MKD

Clorosan

ClorosanCLOROSAN е концентриран алкален детергент без пена со висока содржина на активен хлор. &..

Control Cleaner

Control Cleaner (inspection spray)    Menzerna control cleaner е хемиско средство за чисте..

790 MKD Со данок: 669 MKD

Cromobrill 2G

Cromobrill 2GCROMOBRILL е детергент формулирани за да ги отстрани дамките и траги од оксидација..

Deca Flash

Deca Flash - отстранување на катран, лепилоDeca Flash  е исклучително лесен за употреба кој г..

300 MKD Со данок: 254 MKD

Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg  -  отстранување на катран, лепило, асфалт, битуменDeca Flash  е иск..

2,099 MKD Со данок: 1,779 MKD

DeterJet

DeterJet Брзо и ефикасно чисти дискови ,кочница и механичарски единици, без оштетување. DET..

219 MKD Со данок: 186 MKD

Deytona pro line

DAYTONA - Шампон со восок DAYTONA,  е во основа неутрален шампон со способности за темел..

1,200 MKD Со данок: 1,017 MKD

Diamant Plast Four

DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ создава извонреден ..

1,699 MKD Со данок: 1,440 MKD

Diamant Plast Four

DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ создава извонреден ..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Easytech Polisher

Easytech Dual Action Polisher by Ma-FraDual Action машина за полирање од MafraОбезбедува екстремно н..

15,899 MKD Со данок: 13,474 MKD

Eskimo Wool Pad

Eskimo Wool Pad (Pink)Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за орбита..

999 MKD Со данок: 847 MKD

Fabric 3 in 1

 3 in 1 Fabric - Средство за чистење ткаенина• Ги отстранува маснотиите, дезинфекцира и чисти д..

329 MKD Со данок: 279 MKD

Fall Out Remover

FALL OUT Remover Овој производ се одликува од останатите производи за чистење фелни, по својата..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Faspoiler

FASPOILER - полимер за пластикаОБНОВУВА И ГИ ЗАШТИТУВА АВТОМОБИЛСКИТЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ И РЕТРОВИЗОР..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Fast & Black

Fast & Black - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од на..

300 MKD Со данок: 254 MKD

Fast & Black 2G

Fast&Black 2G - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од н..

1,990 MKD Со данок: 1,686 MKD

Fast Cleaner - Detaling

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

329 MKD Со данок: 279 MKD

Fast Cleaner 5kg

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

1,790 MKD Со данок: 1,517 MKD

Final Finish FF3000

Final Finish FF3000 (PO85U)Final Finish 3000 е стандард во индустријата на професионалните авто-лаке..

1,890 MKD Со данок: 1,602 MKD

Flash

Flash - универзален чистач за ткаенина со четкаНовата и подобрен формула на Flash, богата со внима..

369 MKD Со данок: 313 MKD

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик FLASH BRIGHT е полир крема, специјално ди..

449 MKD Со данок: 381 MKD

Flux Shampoo

FLUX Neutral Shampoo - неутрален шампон Флукс е шампон со само-сушечки ефект создаден значите..

Foam 50 lit. (Penomat)

Foam Generator 50 lit. (Penomat)- 50 литарски пеномат- Made in Italy ​..

18,450 MKD Со данок: 15,636 MKD

Glass Cleaner

Glass Cleaner - чистач за прозори и огледала • Иновативна формула без амонијак, со природени Te..

229 MKD Со данок: 194 MKD

Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за ор..

1,190 MKD Со данок: 1,008 MKD

Hard Pad P150H

Hard Pad P150H - тврд сунѓер 150150мм (бел)тврд сунгер гарантира финиш со брилајтен висок сја..

690 MKD Со данок: 585 MKD

HCC 1000 (250ml)

Heavy Cut Compound 1000Cut: 9 , Gloss: 3Пакување: 250 ml...

650 MKD Со данок: 551 MKD

HCC 400 (250ml)

Heavy Cut Compound 400    ( Fast Gloss FG400)  250ml.Heavy Cut Compound 4..

750 MKD Со данок: 636 MKD

Headlight Restorer

Headlight Restorer by Ma-FraРеставрација на фарови! Овој пакет е наменет за крајниот купувач&nb..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Headlights coating

Headlights nano coating  - Forever Young  - LONG  LIFE  TiO2  &  G..

2,490 MKD Со данок: 2,110 MKD

Heavy Cut Compound 1000

Heavy Cut Compound 1000Cut: 9 , Gloss: 3Пакување: 1 литар..

1,690 MKD Со данок: 1,432 MKD

Heavy Cut Compound 400

Heavy Cut Compound 400    ( Fast Gloss FG400)Heavy Cut Compound 400 предходно како Fast ..

1,990 MKD Со данок: 1,686 MKD

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

850 MKD Со данок: 720 MKD