HP 12

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!

Повеќенаменски , универзален , сестран ... 

Ова е моќен мултинаменски чистач кој има многу висока моќ на чистење за сите намени , се користи во индустријата, малите и средни претпријатија за повеќето различни апликации.

HP 12 за неколку секунди ги раствора сите нечистотии , апсолутно лесно да се отстрани масло или маст од автомобили, мотоцикли, велосипеди , камиони , чамци и сите други метални или пластични површини без оштетување на алуминиум или хромирани делови , кои обично се најмногу подложни на оштетување при вакво детално чистење.

Својот пријатен мирис и голема сигурност при употреба го прават идеален дури и за домашна употреба ( ролетни, греалки, скари, дамки од масло на подот од гаражата и сл.)

За HP 12 гарантира МА- FRA дека е биоразградлив , има дифузер кој се прилагодова според неговата намена а воедно да биде ефективно и оптимално.

Пакување : 125 мл


                                                              






Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8773
  • Производител: MA-FRA
  • Код: HP 12
  • Достапност: На залиха
  • 149 MKD
  • Без данок: 126 MKD