Pre Soak Foam

Pre Soak Foam

Silver PreSoak - Активна пена


Алкална активна пена за безконтактно миење со средна пенливост и со висока моќ на чистење, одлично испирање, идеален за рачни и автоматски перални. Изобилува со пријатн мирис и промовира лесно испирање во крајната фаза од миењето, компатибилен со сите моментално достапни восоци.

Пакување 25кг, 60кг, 220кг и 1000кг.

Контактирај за цена!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7365
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Pre Soak Foam
  • Достапност: На залиха