White Schiuma Attiva 4g

White Schiuma Attiva 4g

WHITE SCHIUMA ATTIVA 4G - (Активна пена со снег ефект)


Концентрирана активна пена со висока пенливост - снег ефект , специјално создадена за користење во услови на особено тврда вода.
Оваа активна пена со висок квалитет е последната генерација - 4G,  чисти и отстранува мека нечистотија од површината, ефикасно и брзо, спречува бодување и микро гребнатинки на површината кај автомобилот и висок сјај во крајната фаза!  Размер 1:30 - 1:40

Пакувања 25кг и 60 кг.

Контактирај за цена!


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6728
  • Производител: MA-FRA
  • Код: White Schiuma Attiva 4g
  • Достапност: На залиха