Aston DB5

Aston DB5

Aston DB5 - Multi Purpose Cleаner Sanitizer / Моќна дезинфекциска течност

Овој производ е особено погоден за употреба во затворени и отворени простории за отстранување на сите органски остатоци кои се распаѓаат и кои предизвикуваат непријатна миризба. Широкиот спектар и анти-бактериски својства на Астон DB5 гарантира врвна моќ на чистење кај сите површини, додека ослободува пријатен мирис.

Астон DB5 се користи разреден до 5% во вода.  Оставете го неколку минути да дејствува, отстранете ја нечистотијата со влажен сунѓер, водејќи сметка на крајот да се исплакне со чиста вода. Овој моќен санитајзер наоѓа висока примена во чистење и дезинфекција на тоалети и кујни во рестораните, хотелите или во прехранбената индустрија!

Пакување: 12Kg , 25Kg


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4142
  • Код: Aston DB5
  • Достапност: На залиха