Ma-Fra Paint Coating

Ma-Fra Paint Coating

Ma-Fra Paint Coating - FOREVER YOUNG

  - PERMANENT  TiO2  &  CERAMIC COATING - 

Професионална употреба.


• Издржливост до 24 месеци

• Лесно се нанесува,  дури и при високи температури
• Брз катализатор
• Голема отпорност на хемикалии
• Голема отпорност од триење
• Силен отпор на екстремни температури: 280 ° C
• Висок сјаен ефект
• Висок хидрофобен Ефект
• Лесно одржување

Пакување: 50ml.
  

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7664
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Ma-Fra Paint Coating
  • Достапност: На залиха
  • 5,290 MKD
  • Без данок: 4,483 MKD