Heavy Cut Compound 1000

Heavy Cut Compound 1000

Heavy Cut Compound 1000

Cut: 9 , Gloss: 3

Пакување: 1 литар
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3914
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Heavy Cut 1000
  • Достапност: На залиха
  • 1,690 MKD
  • Без данок: 1,432 MKD