Microfiber cloth

Microfiber cloth

Menzerna Микрофибер крпа (Laser cut)

Микрофибер крпа израборена од микро влакна според високите стандардите на Мензерна со посебна технологија на изработка "Laser Cut"
Пропорции : 40 x 40  смНапишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6009
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Microfiber cloth
  • Достапност: На залиха
  • 300 MKD
  • Без данок: 254 MKD