Soft Pad P150S

Soft Pad P150S


Soft Pad P150S - Мек сунѓер за полирање

150мм (црн) мек сунгер е совршен за отстранување на мали холограми, микро гребнатини до совршен висок сјај,
изработен со основата од саќе со Velco подршка со вдлабнатини од 5мм.
Одговара на Dual Action, Random Orbital and Rotary Polishers , Velco подршка 5”


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7228
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Soft Pad P150S
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD