Hard Pad P85

Hard Pad P85


Hard Pad P85  - тврд мал сунѓер 85

85мм (бел)тврд мал сунгер гарантира финиш со брилајтен висок сјај и супериорни перформанси. Овој сунгер е многу цврст и има агресивно сечење кој ке ги отстрани и најдлабоките гребнатини и груба оксидација. Ова е најагресивниот сунгер од програмата и треба да се користи со претпазливост, во повеке случаеви ке треба да се проследи со помек сунгер.
Одговара на Dual Action, Random Orbital and Rotary Polishers.
Velco подршка 5”


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 4051
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Hard Pad P85
  • Достапност: На залиха
  • 390 MKD
  • Без данок: 331 MKD