Revitax

Revitax

REVITAX - Wash & Coat


Напредна технологија на неутрален шампон со Sio2
Неговата намена првично е за одржување и продолжување на керамичката заштита
Обезбедува долготрајна кварцна заштита до 60 дена со едно едноставно миење
Користење на не-третирана површина со керамичка заштита, обезбедува висока заштита, длабок сјај која е еднаква на нано-заштита или силант.
Одлична моќ на чистење и висока лубрикација,  во крајната фаза веднаш е воочлива разликата после користење на Ревита со висок "beading & sheeting"
Содржи мешавина на solubilised siloxanes што придонесува висока заштита и свилен ефект на површината
Може да се корости на секој автомобил

Пакување 500мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5023
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Revitax
  • Достапност: На залиха
  • 990 MKD
  • Без данок: 839 MKD