Flash

Flash

Flash - универзален чистач за ткаенина со четка

Новата и подобрен формула на Flash, богата со внимателно одбрани активни состојки, овозможува брзо и ефикасно отстранување на најтврдокорната нечистотија без потреба да се влажни  ткаенината, кожата, кадифе (сомот) или Алкантара материјал.
Оваа нова и најсовремена формулација обезбедува «Стоп на непријатните миризби», дозволувајќи  ефективна неутрализација на сите мириси предизвикани од домашни миленици, храна или цигари, како и дезинфекција на површината.

Втората клучна точка на овој производ е новата четка која е прикачена на боцата, изработена од квалитетен материјал која дава високи преформанси при четкањето. Flesh брзо дејствување  и не го влажни материјалот!

Начин на употреба : Испрскај на далечина од 20 см, остави да делува неколку минути и потоа исчеткај ја површината со четката на производот. 

Пакување 400мл.                                                        

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 5201
  • Производител: MA-FRA
  • Код: Flash
  • Достапност: На залиха
  • 369 MKD
  • Без данок: 313 MKD