Purifica 100ml

Purifica 100ml

PURIFICA   Деконтаминација - нано шампон за корекција на керамичка заштита


Нано шампон со acid pH вредност
Новитет во светот на детаилингот за корекција на керамичка заштита
Обезбедува голема моќ за отстранување флеки од кисел дожд или флеки од разни алкални хемикалии, како и остатоци од бигор после миење
Ревитализација на предходно аплицирана заштита, без притоа да и наштети или го намали процентот на заштитата.

Пакување: 100мл.
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1969
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Purifica
  • Достапност: На залиха
  • 320 MKD
  • Без данок: 271 MKD