Top Buffing

Top Buffing

Top Buffing 60 x 40 - Super Soft Microfiber Cloth 530 GSM


Top Buffing е ултра мека микрофибер крпа со ласерска технологија на сечење рабови. Оваа крпа се корсти за ултра деликатни површини и меки лакови кај автомобилите. Препорачано е да се користи со завршна финиш паста каде обезбедува бришење без никакви траги. 

Големина: 60 x 40 см                                           

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 9773
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Top Buffing
  • Достапност: На залиха
  • 450 MKD
  • Без данок: 381 MKD