MA-FRA

Прикажи:
Подреди според:
Aston DB3 Out Of Stock

Aston DB3

Aston DB3DB3 e особено индициран за отстранување на органски и протеински остатоци од сите видови по..

Bacteryd Fast

Bacteryd FastBF е алкохолно средство  за чистење нa површини, за брзо дејствување , кој не ба..

Bathy Plus

BATHY PLUS - Специјален детергент за лесно чистење на санитарна опрема и бањи,  pH &l..

Bitum Solv

Bitum Solv - одстранување на битуменДетергент - Киселина ,осебно се користи за отстранување на бит..

Black 3Plus

Black 3Plus -  полир за гуми• Парфимиран, анти-пукнатината лак.• Заштитува и ја враќа бојата на..

299 MKD Со данок: 253 MKD

BrillMotor Extra

BrillMotor Extra - екстра чистач за мотори Производот кој има способност да го отстрани било ..

Brillstov 2G

BRILLSTOV 2G - Кисело pH средство за МАШИНАТА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ, СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ, Сјај за машина..

BrillStov Neutral

BRILLSTOV NEUTRAL - СЈАЈ ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ,  СРЕДСТВО ПРИ ПЛАКНЕЊЕ - за средн..

Car Wash & Wax

CAR WASH SHAMPOO & Wax (Восок)• Миење и полирање во едно• Содржи високо-квалитетни растителни во..

330 MKD Со данок: 280 MKD

Car Wash Package

Car Wash Package- Car wash & Wax 1000 ml (шампон со восок)- Black 3 Plus 500ml (полир за гуми)- ..

1,299 MKD Со данок: 1,101 MKD

CarLux

CarLux - заштитен восок со супер-сјајCarlux е восок со природен огледало-ефект восок,  создаден..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Carpet Cleaner

CARPET CLEANER - детергент за детално и хемиско чистење на  ткаенини, теписи алкантара , о..

Catenoil

Catenoil (подмачкувач)Совршено подмачкува и штити! секој вид на синџир, запчаник кој треба да р..

650 MKD Со данок: 551 MKD

Cemsolv

Cemsolv -  средство за одстранување бетон од градежни машиниCemsolv е детергент -  кисел..

Charme Detergent 5kg

Charme Detergent се користи како прв чекор во процесот на чистење на кожата, базиран на растител..

2,390 MKD Со данок: 2,025 MKD

Charme Detergente

  Step 1Charme Detergente, детергент со базирана пена која ги раствора и отстранува сите видо..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Charme Hydratic

Charme Hydratic Колекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се ба..

500 MKD Со данок: 424 MKD

Charme Nutrien crema

Charme Nutrien cremaКолекцијата "Charme" содржи препарати за професионална нега за кожа, која се баз..

690 MKD Со данок: 585 MKD

Clay Bar (глина)

Clay Bar 200 гр.(глина)Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полирање . Редовната у..

1,199 MKD Со данок: 1,016 MKD

Clay Bar Package

Clay Bar 200 гр. + Fast Cleaner 500 мл.Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полира..

1,399 MKD Со данок: 1,186 MKD

Clorosan

ClorosanCLOROSAN е концентриран алкален детергент без пена со висока содржина на активен хлор. &..

Comfort Car Wash Pad

Comfort Car Wash PadОвој пад - сунгер за миење на возила се разликува од останатите според материјал..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Cromobrill 2G

Cromobrill 2GCROMOBRILL е детергент формулирани за да ги отстрани дамките и траги од оксидација..

Deca Flash

Deca Flash - отстранување на катран, лепилоDeca Flash  е исклучително лесен за употреба кој г..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg  -  отстранување на катран, лепило, асфалт, битуменDeca Flash  е иск..

2,099 MKD Со данок: 1,779 MKD

Dekalk 2-3 Days

Dekalk

DEKALK -  средство за чистење бигор (каменец) во машина за миење за садови , разна опрема и куј..

DeterJet

DeterJet Брзо и ефикасно чисти дискови ,кочница и механичарски единици, без оштетување. DET..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Dethy

DETHYБлагодарение на нејзината исклучително моќенa и иновативенa  формула, DETHY  без напо..

Deytona pro line

DAYTONA - Шампон со восок DAYTONA,  е во основа неутрален шампон со способности за темел..

1,300 MKD Со данок: 1,102 MKD

Diamant Plast Four

DIAMANT PLAST FOUR  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ создава извонреден ..

2,090 MKD Со данок: 1,771 MKD

Diamant Plast Pro

DIAMANT PLAST Pro dressing  - полимер за пластика (со Карнауба восок)Дијамант ПЛАСТ про др..

490 MKD Со данок: 415 MKD

Easytech Polisher

Easytech Dual Action Polisher by Ma-FraDual Action машина за полирање од MafraОбезбедува екстремно н..

15,899 MKD Со данок: 13,474 MKD

Eskimo Wool Pad

Eskimo Wool Pad (Pink)Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за орбита..

999 MKD Со данок: 847 MKD

Exterior Pack

Exterior Pack- Power Shampoo 1000 ml (шампон за детално чистење на надворешноста)- Hp 12  500ml..

1,390 MKD Со данок: 1,178 MKD

Fabric 3 in 1

 3 in 1 Fabric - Средство за чистење ткаенина• Ги отстранува маснотиите, дезинфекцира и чисти д..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Fall Out Remover

FALL OUT Remover Овој производ се одликува од останатите производи за чистење фелни, по својата..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Faspoiler

FASPOILER - полимер за пластикаОБНОВУВА И ГИ ЗАШТИТУВА АВТОМОБИЛСКИТЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ И РЕТРОВИЗОР..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Fast & Black

Fast & Black - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од на..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Fast & Black 2G

Fast&Black 2G - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од н..

2,490 MKD Со данок: 2,110 MKD

Fast Cleaner 3in1

Fast Cleaner 3in1 - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Fast Cleaner 5kg

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

1,790 MKD Со данок: 1,517 MKD

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик FLASH BRIGHT е полир крема, специјално ди..

490 MKD Со данок: 415 MKD

Flux Shampoo

FLUX Neutral Shampoo - неутрален шампон Флукс е шампон со само-сушечки ефект создаден значите..

Foam 50 lit. (Penomat)

Foam Generator 50 lit. (Penomat)- 50 литарски пеномат- Made in Italy ​..

18,450 MKD Со данок: 15,636 MKD

Glass Cleaner

Glass Cleaner - чистач за прозори и огледала • Иновативна формула без амонијак, со природени Te..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Gold Eskimo Wool Pad

Gold Eskimo Wool Pad Ескимо јагешка волна е наменета за прва фаза полирање (cuting stage) за ор..

1,190 MKD Со данок: 1,008 MKD

Grill Brill

GRILL Brill е специјално формулиран за отстранување на тврдокорните изгорени остатоците од..

Handy Net

HANDY NET е повеќе наменски кремaст антибактериски течен сапун , идеален за миење и дезинфицира..

Headlight Restorer

Headlight Restorer by Ma-FraРеставрација на фарови! Овој пакет е наменет за крајниот купувач&nb..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

990 MKD Со данок: 839 MKD

Heavy Work крпа 60x40

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

199 MKD Со данок: 169 MKD

Hippy - освежувач

Hippy - освежувач Хипи е новиот  освежувач за автомобили од Мa-fra, кој е особено намене..

280 MKD Со данок: 237 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

149 MKD Со данок: 126 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

350 MKD Со данок: 297 MKD

HP12 5Kg

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ...&..

1,950 MKD Со данок: 1,653 MKD

Hybrid Cut Pad

Hybrid Fiber-Cut Pad 145мм145mm - Полиш сунгер за прва фаза на полирање со екстремна моќ на сечење!О..

900 MKD Со данок: 763 MKD

Idrostop

Idrostop - fabric coating IDROSTOP , производ за хидроизолација и регенерација . Нејзинита фо..

699 MKD Со данок: 592 MKD

Inox Shine

INOX SHINE - Средство за чистење, полирање и заштита на метални, иноксни површини ,  ..

Interior Pack

Interior Pack- Diamant Plast  PRO 750ml (средство за пластики и кожа)- Pulimax 500ml (средство ..

1,350 MKD Со данок: 1,144 MKD

Jedy 2 Super Foam

Jedy 2 Super Foam - Супер активна пена, максимум безбеднаJedy 2 е Супер активна пена со ..

Killer

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти о..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Killer 6kg

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти о..

1,590 MKD Со данок: 1,347 MKD

Last Touch

LAST TOUCH - Карнауба течен восокБезбеден и брз начин,  супер-брз течен восок,  брз..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Last Touch 4500

LAST TOUCH - Карнауба течен восок 4500 мм -Верзија 2.0 од 10.2022 година!Безбеден и брз начин,&..

2,390 MKD Со данок: 2,025 MKD

Leather Care 3in1

Leather Care Trattamento 3in1 Pelle - Средство за чистење кожа 3 во 1Мешавина на детергенти 3 во 1..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Lubrimax

Lubrimax Лубрикант со силна пенетрација, го штити синџирите, лизгачките водилки, запчаниците, а..

650 MKD Со данок: 551 MKD

M7 PLUS

M7 PLUS -  СУПЕР спреј за подмачкување ,  мултифункционаленПодмачкува, отклучува, ,  ..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Ma-Fra STC Coating

Ma-Fra STC Coating - 70%  SI205  +  30%  Ti02 - Само за Професионална ..

5,790 MKD Со данок: 4,907 MKD

Mafrapav Daily

MAFRAPAV DAILY - Средство за чистење на подови , рН 9,5MAFRAPAV DAILY, благодарение на негова..

Mafrapav Degreaser

MAFRAPAV DEGREASER - Средство за чистење подови , рН> 12.MAFRAPAV DEGREASER е специјално&n..

Mafrapav Plus

MAFRAPAV PLUS - Средство за чистење подови, природен камен, теракот, порцелан . pH > 12.MAFRAPAV ..

Mangusta

Mangusta - активна пена,  одмастувач, предперењеMANGUSTA претставува највисок израз на МА-FR..

Maxan

Maxan - бактерицидно средство со пријатен мирис   Обезбедува ефикасна бактерицидно дејст..

Metal Car

Metal Car  - УЛТРА БРЗ ВОСОКИНСТАНТ БЛЕСОК – ВИСОКА ЗАШТИТА – ОГЛЕДАЛО ЕФЕКТМЕТАЛ автомо..

369 MKD Со данок: 313 MKD