Liquid Carnauba Protection

Liquid Carnauba Protection

Liquid Carnauba Protection


Природниот течен карнауба восок се издвојува од другите заштити по својот препознатлив природен состав кој ја остава површината мека и со висок и длабок брилиантен сјај. Високиот процент на карнауба што го содржи овој производ допринесува за висок хидрофобик ефект, мазна површина и длабок сјај.
Liquid Carnauba, се препорачува како луксузна заштита за возила кои не се во секојдневна употреба!
Може да се нанесе на секој дел од возилото, рачно со мека микрофибер крпа или машински со мек сунгер (P150 Soft)

Пакување: 250 мл.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 6149
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Liquid Carnauba Protection
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD