Надворешно чистење

Надворешно чистење
Прикажи:
Подреди според:

Black 3Plus

Black 3Plus -  полир за гуми• Парфимиран, анти-пукнатината лак.• Заштитува и ја враќа бојата на..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Car Wash & Wax

CAR WASH SHAMPOO & Wax (Восок)• Миење и полирање во едно• Содржи високо-квалитетни растителни во..

330 MKD Со данок: 280 MKD

Car Wash Package

Car Wash Package- Car wash & Wax 1000 ml (шампон со восок)- Black 3 Plus 500ml (полир за гуми)- ..

1,299 MKD Со данок: 1,101 MKD

CarLux

CarLux - заштитен восок со супер-сјајCarlux е восок со природен огледало-ефект восок,  создаден..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Clay Bar (глина)

Clay Bar 200 гр.(глина)Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полирање . Редовната у..

1,199 MKD Со данок: 1,016 MKD

Clay Bar Package

Clay Bar 200 гр. + Fast Cleaner 500 мл.Подготовка на каросериска површини е важна фаза пред полира..

1,399 MKD Со данок: 1,186 MKD

Comfort Car Wash Pad

Comfort Car Wash PadОвој пад - сунгер за миење на возила се разликува од останатите според материјал..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Deca Flash

Deca Flash - отстранување на катран, лепилоDeca Flash  е исклучително лесен за употреба кој г..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Deca Flash 5kg

Deca Flash 5kg  -  отстранување на катран, лепило, асфалт, битуменDeca Flash  е иск..

2,099 MKD Со данок: 1,779 MKD

Deytona pro line

DAYTONA - Шампон со восок DAYTONA,  е во основа неутрален шампон со способности за темел..

1,300 MKD Со данок: 1,102 MKD

Double Face

Double Face - Ultra Microfiber 40x40Double Face е микрофибер крпа со две различни лица. Идеална за а..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Drying towel 90x70 New

Drying towel 90x70

DRYING TOWELSINGLE PIECE 70 x 90cm - 530gsmВисоко квалитетна крпа за лесно сушење/бришење на возилот..

1,190 MKD Со данок: 1,008 MKD

Exterior Pack

Exterior Pack- Power Shampoo 1000 ml (шампон за детално чистење на надворешноста)- Hp 12  500ml..

1,390 MKD Со данок: 1,178 MKD

Fall Out Remover

FALL OUT Remover Овој производ се одликува од останатите производи за чистење фелни, по својата..

399 MKD Со данок: 338 MKD

Faspoiler

FASPOILER - полимер за пластикаОБНОВУВА И ГИ ЗАШТИТУВА АВТОМОБИЛСКИТЕ ПЛАСТИЧНИ БРАНИЦИ И РЕТРОВИЗОР..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Fast & Black

Fast & Black - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од на..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Fast & Black 2G

Fast&Black 2G - полир за гумиFast & Black  произлегува како директно барање од н..

2,490 MKD Со данок: 2,110 MKD

Fast Cleaner 3in1

Fast Cleaner 3in1 - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner..

390 MKD Со данок: 331 MKD

Fast Cleaner 5kg

Fast Cleaner - Detaling - Задржите го вашето возило секогаш чисто и сјајно! Fast Cleaner може..

1,790 MKD Со данок: 1,517 MKD

Flash Bright Kit

FLASH BRIGHT KIT - Полир за алуминиум, хром и челик FLASH BRIGHT е полир крема, специјално ди..

490 MKD Со данок: 415 MKD

Glass Cleaner

Glass Cleaner - чистач за прозори и огледала • Иновативна формула без амонијак, со природени Te..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Headlight Restorer

Headlight Restorer by Ma-FraРеставрација на фарови! Овој пакет е наменет за крајниот купувач&nb..

850 MKD Со данок: 720 MKD

Heavy Work Microfiber

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

990 MKD Со данок: 839 MKD

Heavy Work крпа 60x40

Heavy Work Microfiber е  нова микро-фибер крпа со супер-големина, :  60X40cm. Ов..

199 MKD Со данок: 169 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

350 MKD Со данок: 297 MKD

HP 12

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ... ..

149 MKD Со данок: 126 MKD

HP12 5Kg

HP 12 -  посебен моќен универзален чистач!Повеќенаменски , универзален , сестран ...&..

1,950 MKD Со данок: 1,653 MKD

Idrostop

Idrostop - fabric coating IDROSTOP , производ за хидроизолација и регенерација . Нејзинита фо..

699 MKD Со данок: 592 MKD

Killer

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти о..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Killer 6kg

 Killer - средство за безбедно одстранување инсекти• Брзо ги отстранува сите траги од инсекти о..

1,590 MKD Со данок: 1,347 MKD

Last Touch

LAST TOUCH - Карнауба течен восокБезбеден и брз начин,  супер-брз течен восок,  брз..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Last Touch 4500

LAST TOUCH - Карнауба течен восок 4500 мм -Верзија 2.0 од 10.2022 година!Безбеден и брз начин,&..

2,390 MKD Со данок: 2,025 MKD

Ma-Fra STC Coating

Ma-Fra STC Coating - 70%  SI205  +  30%  Ti02 - Само за Професионална ..

5,790 MKD Со данок: 4,907 MKD

Metal Car

Metal Car  - УЛТРА БРЗ ВОСОКИНСТАНТ БЛЕСОК – ВИСОКА ЗАШТИТА – ОГЛЕДАЛО ЕФЕКТМЕТАЛ автомо..

369 MKD Со данок: 313 MKD

Microsuede 15x11

Microsuede 15x11Микрофибер карпа 15x11 за нанесување керамичка заштита..

69 MKD Со данок: 58 MKD

Microsuede 40x40

Microsuede 40x40Микрофибер крпа 40x40 наменета за бришење на керамичка заштита..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Multi Towel 7 PCS New

Multi Towel 7 PCS

PANNO MULTI TOWEL  - 7 PCS35x40cm-330gsmСет од 7 високо квалитетни крпи кои се наменети за сека..

1,590 MKD Со данок: 1,347 MKD

Nebula Foam 2.0

Nebula Pump Foam 2.0  - 2 литарска пумпаСовршена алатка за мешање и ненасување на хемикали..

1,990 MKD Со данок: 1,686 MKD

Neve 5kg

Neve - Неутрален детаилинг шампон / Detailing pre-wash foamNeve е pH неутрален и  високо пенлив..

2,190 MKD Со данок: 1,856 MKD

Not Ice

NOT Ice - одмзнувач за вашиот автомобилNot Ice е формулиран во МА-FRA истражувачките лаборатории з..

250 MKD Со данок: 212 MKD

Panno 3 SHINE

Panno 3 SHINE - комплет од 3 високо квалитетни микро-фибер крпи.Тоа е изборот на професионалци, си..

350 MKD Со данок: 297 MKD

Panno Extra Dry

Panno Extra Dry   Екстра- суво од Mafra , до последната капка ! Екстра голема 43x32ЕКСТРА ..

289 MKD Со данок: 245 MKD

Plastic spray

Plastic spray bottle - пластично шише со прскалкаОва е идеална алатка за раствор на хемикалии со вод..

249 MKD Со данок: 211 MKD

Polish Express

Ма-Fra Polish Express PolishExpress е револуционерен полиш од МА-FRA, врз основа на нанотехноло..

2,950 MKD Со данок: 2,500 MKD

Polish Express ® Kit

Polish Express ® KIT - нано-полиш шампон со додаток сунгерPolishExpress е револуционерен полиш ..

550 MKD Со данок: 466 MKD

Polishing Cloth

Polishing Cloth 60 x 40  - Ultra Microfiber Polish & Compound RemoverPolishing Cloth - Поли..

300 MKD Со данок: 254 MKD

Quick Spray

Quick е корисен производ да е присутен во вашиот автомобил во секое време, благодарение на својата к..

379 MKD Со данок: 321 MKD

Resin OFF

Resin OFF  - Моќна алатка против смолаСмолата е еден од најупорните непријатели за вашиот авт..

380 MKD Со данок: 322 MKD

Rimuovi Graffi Special Kit

Rimuovi Graffi Special Kit - отстранувач на гребатиниБлагодарение на нејзината концентрирана ..

349 MKD Со данок: 296 MKD

Shampoo POWER

Shampoo POWER  -  моќен шампон за секаква нечистотија!• Ултра концентриран (обезмасту..

329 MKD Со данок: 279 MKD

Splendorlega

Splendorlega - чистач за фелни Splendorlega  е моќен обезмастувач и чистач, дизајниран да ..

329 MKD Со данок: 279 MKD

Splendorlega 6kg

Splendorlega - чистач за фелни Splendorlega  е моќен обезмастувач и чистач, дизајниран да ..

1,750 MKD Со данок: 1,483 MKD

Split

Split -  примарно средство за нега на вашето возило! СПЛИТ е едноставен производ ко..

299 MKD Со данок: 253 MKD

Split 5

Split 5 -  примарно средство за нега на вашето возило!СПЛИТ е едноставен производ кој ги..

989 MKD Со данок: 838 MKD

Super Dryer

Super Dryer  60x80 - Ultra Microfiber Drying Cloth 530 GSMSuper Dry е примарна крпа после миење..

890 MKD Со данок: 754 MKD

SuperMafraSol

SUPERMAFRASOL - Лидер во класата на безконтактно чистење, со високо анти-статик дејство.Погоден за..

450 MKD Со данок: 381 MKD

SuperMafraSol 6kg

SUPERMAFRASOL - Лидер во класата на безконтактно чистење, со високо анти-статик дејство.Погоден за..

Top Buffing

Top Buffing 60 x 40 - Super Soft Microfiber Cloth 530 GSMTop Buffing е ултра мека микрофибер крпа со..

450 MKD Со данок: 381 MKD

Wash Self

Wash Self - активна пена со полиш ефектWASH Self  е концентриран професионален детергент , &n..

1,490 MKD Со данок: 1,263 MKD

Wendy

Wendy Венди е високо квалитетен магичен сунгер кој е наменет за темелно чистење!  Густата ..

90 MKD Со данок: 76 MKD

Wheel & Tyre Cleaner

Wheel & Tyre Cleaner - Средство за темелно чистење фелниОва иновативно средство од новата гене..

380 MKD Со данок: 322 MKD