Hard Pad P150H

Hard Pad P150H


Hard Pad P150H - тврд сунѓер 150

150мм (бел)тврд сунгер гарантира финиш со брилајтен висок сјај и супериорни перформанси. Овој сунгер е многу цврст и има агресивно сечење кој ке ги отстрани и најдлабоките гребнатини и груба оксидација. Ова е најагресивниот сунгер од програмата и треба да се користи со претпазливост, во повеке случаеви ке треба да се проследи со помек сунгер.
Одговара на Dual Action, Random Orbital and Rotary Polishers.
Velco подршка 5”


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 8048
  • Производител: MENZERNA
  • Код: Hard Pad P150H
  • Достапност: На залиха
  • 690 MKD
  • Без данок: 585 MKD