Q²M Silk Dryer 70x90

Q²M Silk Dryer 70x90

Silk Dryer 70x90 (extra large)

Q²M Silk Dryer е иновативен материјал за сушење кој го претстави Gyeon во 2015 год.
Овој материјал е единствен од овој тип, изработен од апсорбирачки микрофибер влакна кои апсорбираат со леснотија големо количество на вода. Максимално мекиот и свилен материјал овозможува безгрижно бришење на третираниот дел без притоа да остави било какви траги или гребатинки. Овој производ се употребува на третиран или не третиран дел со керамичка заштита.

Совет за одржување: Maшинско миење, 30'C
Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1608
  • Производител: Gyeon
  • Код: Silk Dryer 70x90
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD