Q² Anti Fog

Q² Anti Fog

Q2 Anti Fog


Замаглените прозори, посебно во зимскиот период кога температурите се ниски и влажноста на воздухот се зголемува, може да пречат и да бидат опасни додека го управувате автомобилот. Anti Fog брзо и едноставно ќе ја совлада оваа појава, така што прозорите ке бидат комплетно чисти и со перфекна визуелност.  
Комбинација од Q2 Anti Fog за внатрешност на прозорите и  Q2 View за надворешност , обезебедува целосна заштита и максимален визир во сите временски услови.  120мл е доволно за заштита на повеќе возила, така што со едно аплицирање на автомобил со 6 големи прозори ќе се искористи максимум до 20мл од производот и има трајност до два месеци. 

Пакување: Anti Fog 120ml , 4 x suede applicators, 1 x block applicator, 1x 20x20 suede microfiber cloth


                                                              

                                                                           

                                                                      

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3688
  • Производител: Gyeon
  • Код: Anti Fog
  • Достапност: На залиха
  • 850 MKD
  • Без данок: 720 MKD