Energo

Energo

Energo -  Брза солуција за отстранување на кисел дожд и флеки од бигор (деконтаминација)


Ефикасно отстранува бигор и флеки од кисел дожд кај лакот и прозорите без полирање. Истотака,  овој производ се користи за детално чистење на возила кои се во близина на индустриски погони и топлани и се изложени на разни индустриски загадувачи.
Енерго е вистинска помош за детаијлерите кој на брз и едноставен начин ќе се ослободат од флеките (контаминација) кои се отстрануваат само со полирање.  Гел формулата,  дозволува да се аплицира само на деловите каде е потребно, без да дојде до разлевање и проширување на останатите делови кои не се потребни да се третираат.
Оваа формула истотака, се применува пред керамичка заштита доколку постојат траги од кисел дожд , посебно на стаклото.

Пакување:  250мл. 


                                          


-      

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 7079
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Energo
  • Достапност: На залиха
  • 649 MKD
  • Без данок: 550 MKD