Nero

Nero

NERO  -  Дресинг за гумени / пластични површини


Неро е средство наменето за заштита на гумени и пластични површини. Овој производ не е леплив при нанесување, брзо упива на површината за да не дојде до распскување на останатите делови од возилото. 
Производот може да се нанесе да е со сјаен ефект или со мат ефект.

Пакување: 500мл.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 3188
  • Производител: Labocosmetica
  • Код: Nero
  • Достапност: На залиха
  • 890 MKD
  • Без данок: 754 MKD

Тагови: nero